تبلیغات
Code center
صفحه نخست آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما
علوم تجربی ( مطالب علمی) - چگونه یک همسر خوب باشیم

تاحالا شاید به این فکر افتاده باشید که یک همسر خوب چه ویژگی هایی دارد یا اینکه چه نکاتی را باید در زندگی زناشوئی مد نظر داشت را یک زندگی ایده آل و یک همسر خود بودن را تجربه کرد.
در زیر مواردی ذکر شده که با خواندن ان ها و عمل کردن به این موارد می توانید یک زندگی ایده آلی برای خود و شریک زندگی خود مهیا کنید.

زندگی ایده ال

همسر خوب

شاد بودن نکته ی خوبی است پس باید شاد باشیم و روحیه ی خود را شاد جلوه دهیم تا زندگی و همسر خود را از خسته گی دور کنیم.

اگر گاهی در زندگی زناشویی رفتار همسر مان را نامناسب دیدیم تحمل داشته باشیم تا زمان مناسبی فرارسید او را از این رفتار نامناسب با خبر کنیم و در این بین صبر داشته باشیم.

رفتاری با منطق داشته باشیم مسائلی که پیش اید با یک منطق قابل درک بررسی کنیم و به جای اینکه به نفع خود قضاوت کنیم بهتر است این قضاوت به نفع زندگی مشترک باشد.توقع کمی از همسر خود داشته باشید و به حدی از او انتظار داشته باشید که بتواند به انها پاسخ دهد.

نگرش مثبت به زندگی داشته باشیم و زمانی که مسائل بدی پیش می اید با به یاد اوردن روز های خوب زندگی این بد بینی ها را از خود و خانواده دور کنید.

به اینده و به زندگی مشترک خوش بین باشید و این خوش بینی باعث ایجاد ارامش و محبت در دل خود و همسر می شود.
یکدیگر را درک کنید که این درک کردن همدیگر باعث ایجاد تفاعم شده و یکدلی را به وجود می اورد.

به حرف های شریک زندگی خود گوش فرا دهید و هنگامی که پای صحبت او نشته اید به اشاراتی از جمله سرتکان دادن وتنمود کنید که شنونده ی جملات او هستید.

همسر ایده ال

زندگی خوب

به همسرتان عشق بورزید و برای رفتار ها و مکالمه های او ارزش بگذارید و با بیاد اوردن موقعیت های خوبی که در گذشته با او داشتید باز هم او را تشویق کرده و به اینده ای خوب و درخشان باندیشید.

مهم بودن پیشرفت یکدیگر برایتان مهم باشد و به قدری با هم صمیمی باشیدو طوری وانمود کنید که پیشرفت همسرتان آرزوی شما باشد و فرد اولی که از این ترقی بهره مند شما هستید.

به قول هایی که میدهیم و پیمان هایی که میبندیم وفا دار باشیم و مسئول این پیمان ها باشیم که این خوش پیمان بودن یکی از راه هایی است که می توانید به وسیله ی ان به همسر خود احترام بگذارید.

در خانواده یا مهمانی ها و در جاهای دیگر شخصیت همسر خود را مورد احترام قرار دهیم و از حرمتشان محافظت کنیم.

با همسر خود در مورد موضوعات مختلف صحبت کنید و با او صحبت های عاطفی و کلامی زیادی برقرار کنید این گفتگو کردن میتواند وسیله ای برای درک فکر و احساس او باشد.


آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد مطالب این سایت ؟


مطالب علمی
پیوند های روزانه
فروشگاه MY Device
دانشگاه ها